Liigu edasi põhisisu juurde

Videotes räägivad Eleringi töötajad, mis paneb nende silmad Eleringis töötades särama ja miks õppida elektroenergeetikat.

Kui see tekitas ka Sinus huvi Eleringis töötamise vastu, siis tutvu palun vabade töökohtadega.


EstLinkide käidu talituse juhataja Reigo Haugi sõnul on meeskonnatöös väga oluline mõelda raamidest välja. Elektroenergeetikat soovitab ta õppida, kuna see annab oskused, kuidas probleemidele erineva nurga alt läheneda ja mittestandardseid lahendusi oodates tulemuseni jõuda. 

 

Eleringi bilansihalduse talituse juhataja Marie Kalmet peab elektroenergeetika eriala juures kõige väärtuslikumaks omandatud praktilisi oskusi, mida läheb bilansituru loomisel ja energiaturu andmevahetuse arendamisel igapäevaselt vaja.

 

Eleringi projektijuhi Jarmo Saare sõnul ajendas tema puhul elektroenergeetika eriala valikut asjaolu, et ajas tuleb aina juurde uusi ja energiatõhusaid lahendusi, kuid keegi peab need ka välja mõtlema ning valmis ehitama. Oma töös hindab ta väga nähtavat tulemust ja uute teadmiste omandamist.

Regionaalse talitluskindluse spetsialist Veiko Aunapuu ja püsitalitluse planeerija Kristjan Vilgo räägivad igapäevatööst ja väljakutsetest regionaalse talitluskindluse koordinaatoritena. Videost saad teada, kes on Euroopa viis talitluskindluse koordinaatorit ja mida nad teevad. Eesti osa algab 5.23 minutil.

 

Mida saad Eleringis teha:

Mille kohta sa infot otsid?

Kõik Lihtlehekülg Uudis Book page Hooldustööd Konsultatsioon Smaily Response Page Kontaktid